Gomeo - Kubki z nadrukiem - skąd bierze się ich popularność wśród przedsiębiorców z Krakowa?


Kampanie w mediach tradycyjnych bywają drogie, dlatego część przedsiębiorców rozgląda się za innymi formami promocji. Zainteresowanie wzbudzają między innymi gadżety reklamowe, czyli niepozorne produkty, zwiększające rozpoznawalność marki na rynku i przekładające się na sprzedaż. Nie sprawiają one wrażenia nachalnych, jak niekiedy ma to miejsce w przypadku reklam radiowych lub telewizyjnych i odnajdują się w wielu sytuacjach. W przeszłości wybór gadżetów był mocno ograniczony, jednak dziś producenci oferują szereg produktów w różnych przedziałach cenowych, które są użytkowane chętnie w domach, biurach i innych miejscach.

Za najtańsze uznaje się breloki lub smycze, które coraz częściej są wypierane przez artykuły o większej funkcjonalności. Przedsiębiorcy decydują się często na kubki z nadrukiem. Występują one w wersji standardowej, przykładowo z ceramiki oraz termicznej. Odznaczają się szczelnością, dzięki czemu przez długi czas zachowują odpowiednią temperaturę napojów. Można do nich wlewać zarówno gorącą kawę czy herbatę, jak i schłodzoną lemoniadę, wodę lub sok.

Estetyczne i starannie wykonane kubki są chętnie użytkowane, dzięki czemu promują markę w wielu sytuacjach. Zazwyczaj nadrukowuje się na nich nazwę prowadzonej działalności, logotyp czy dane kontaktowe, co sprawia, że wyróżniają się spośród innych. Stanowią ciekawy upominek nie tylko dla klientów, ale też partnerów biznesowych lub podwładnych, przykładowo w podziękowaniu za osiągane przez nich wyniki. Są one do nabycia na witrynie gomeo.com.pl.

Jest to adres firmy mającej siedzibę w Krakowie. Kubki z nadrukiem, jakie proponuje, to wytrzymałe naczynia o pojemności wynoszącej 330 mililitrów, na które naniesiono druk sublimacyjny. Tworzy się je z porcelitu, czyli materiału odpornego na działania wysokich temperatur. Naczynia dostępne w katalogu są przesyłane w opakowaniach jednostkowych. Na życzenie klientów pracownicy firmy przygotowują wizualizacje, dzięki którym nabywcy dowiadują się, jak będą prezentować się wybrane elementy graficzne.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-10-16

WWW: https://www.gomeo.com.pl/

Telefon: 508 323 000

Miejscowość: Kraków

Adres: Nowosądecka 74

Kod pocztowy: 30-683Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://www.gomeo.com.pl/55/109-kubki-reklamowe
https://pl.wikipedia.org/wiki/Drukarnia

Autor: Maria Szulc


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane

Pokaż
Card image cap

PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.

Mników

Pokaż
Card image cap

Monitoring & IT

Kraków

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl