Go Stillo - Kubki na zamówienie z nadrukiem https://gostillo-kubki.pl/


Każdy przedsiębiorca szukający wykonawcy, któremu mógłby zlecić realizację profesjonalnych gadżetów reklamowych, powinien skorzystać z usług firmy Go Stillo z Kościana. Na specjalne życzenie klienta przygotowuje ona promocyjne:

  • szklanki,
  • kufle do piwa,
  • filiżanki do herbaty,
  • kawowe zestawy prezentowe.

Jednak główną specjalnością firmy są kubki na zamówienie z nadrukiem. To tego typu gadżety cieszą się wśród zamawiających największym zainteresowaniem. Oferta obejmuje produkty o różnej formie i wielkości. Zawsze są to wyroby poręczne i estetycznie wykonane. Można na nich umieścić dowolne logo, napis lub grafikę reklamową.

Jeśli klient chce się zapoznać z technikami nadruku, jakie są dostępne w ofercie, powinien wejść na oficjalną stronę polecanego producenta. Proponuje on między innymi realizację wysokiej jakości:

  • nadruku bezpośredniego,
  • grawera laserowego,
  • kalkomanii ceramicznej lub organicznej.

Pracownicy przedsiębiorstwa chętnie doradzą odpowiednią metodę dekorowania, dzięki której każde logo będzie trwałe i niezmywalne. Na stronie firmy zaprezentowano różne rodzaje kubków, np. w jednolitym kolorze lub te wielobarwne. Specjalne zdobienia zostaną wykonane na uchwytach wyrobów ceramicznych, w samym środku lub na elementach dodatkowych, takich jak spodek od filiżanki. Wszystko zgodnie ze specyfikacją przesłaną przez kontrahenta.  Produkty są pakowane w opakowania kartonowe lub torby prezentowe.

Przed złożeniem zamówienia warto zapoznać się z informacjami opublikowanymi w dziale FAQ. Zainteresowani znajdą tam odpowiedzi na kluczowe pytania, np. jak poprawnie przygotować własny projekt czy jaka jest minimalna wartość zamówienia. Producent realizuje też zlecenia nietypowe i okolicznościowe.

Szczegóły projektu za każdym razem są ustalane indywidualnie. Jeszcze przed wykonaniem nadruku klient zobaczy na wizualizacji, jak ostatecznie będzie  wyglądać kubek, szklanka czy inny gadżet promocyjny. Warto skontaktować się z konsultantem biznesowym i poprosić o przygotowanie spersonalizowanej oferty. Dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2021-03-23

WWW: https://gostillo-kubki.pl/

Telefon: 888 20 38 34

Miejscowość: Kościan

Adres: Surzyńskiego 18

Kod pocztowy: 64-000Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://gostillo-kubki.pl/


Autor: Jagoda Krupa


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Pokaż
Card image cap

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

Pokaż
Card image cap

Przeprowadzki DML Poznań

Poznań

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl