Gamar sp. z o.o. s.k. - Producent kartonów - gdzie nabyć solidne pudełka w różnych rozmiarach?


Opakowania tekturowe są ekologiczną alternatywą dla ich plastikowych odpowiedników. Decyduje się na nie coraz większa grupa przedsiębiorców, chcących iść z duchem czasu i dbać o wizerunek prowadzonej działalności oraz środowisko naturalne. Ich produkcja nie jest kosztowna, dlatego zainteresowani nie obawiają się wysokich wydatków. Pudełka, jakie zamawiają, są bardzo wytrzymałe i niepodatne na przedzieranie. Można wyposażać je w dodatkowe elementy wzmacniające, nieocenione w przypadku delikatnych przedmiotów z porcelany bądź szkła, które zmniejszają ryzyko pojawiania się uszkodzeń w trakcie transportu. Atutem opisywanych opakowań jest również możliwość rozkładania i składania, co sprawia, że nabywcy nie muszą dysponować dużą przestrzenią magazynową.

Tektura jest lekka, dzięki czemu nie wpływa na koszt przesyłek. Sprawdza się w branży spożywczej, ponieważ nie wpływa na smak czy zapach żywności, choć korzystają z niej także właściciele sklepów internetowych lub firm przeprowadzkowych. W kartonach można transportować mienie klienta oraz zabezpieczać je kocami, filcem oraz folią bąbelkową. Część z nich nie wymaga używania taśmy klejącej do zamykania, co skraca czas przygotowywania paczek do wysyłki.

Wytrzymałe kartony oferuje producent, jakim jest Gamar. To zaufany dostawca współpracujący z przedsiębiorcami o różnych potrzebach, którzy nie chcą przepłacać. Wybierają oni spośród biodegradowalnych pudełek w kilku rozmiarach, sprawdzających się również w gospodarstwach domowych. Skutecznie zabezpieczają produkty przed działaniem czynników zewnętrznych, w tym przed zabrudzeniami. Są nieocenione w branży motoryzacyjnej, farmaceutycznej, kosmetycznej, budowlanej, transportowej, logistycznej i wielu innych.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2023-01-31

WWW: https://gamar-kartony.pl/

Telefon: +48 58 536 1589

Miejscowość: Pelplin

Adres: Świerkowa 13

Kod pocztowy: 83-130Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://gamar-kartony.pl/


Autor: Oskar Chmielewski


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Apteka GEMINI

Gdańsk

Pokaż
Card image cap

Tapestry

Gdańsk

Pokaż
Card image cap

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe

Jastrzębia Góra

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl