FunFutbol - Olsztyn zajęcia sportowe dla dzieci | http://funfutbol.pl/


Dzieci od najmłodszych lat powinny być zachęcane do regularnej aktywności fizycznej. Jest to bardzo istotne dla ich prawidłowego rozwoju i kształtowania dobrych nawyków na przyszłość. Sport jest doskonałą formą spędzania wolnego czasu. 

Maluchy lubiące gry zespołowe, takie jak, na przykład, piłka nożna, powinny spróbować swoich sił właśnie w tej dyscyplinie. Możliwości w dzisiejszych czasach jest naprawdę bardzo wiele.

Ciekawym rozwiązaniem są olsztyńskie zajęcia sportowe dla dzieci. Są to treningi piłki nożnej, prowadzone w szkółce piłkarskiej Funfutbol, przeznaczone dla najmłodszych, w różnych przedziałach wiekowych. Najmłodsi uczestnicy mają około dwóch lat, a najstarsi są w wieku powyżej lat dwunastu. Nie ulega wątpliwości, że zajęcia dla dwulatków będą wyglądały zupełnie inaczej niż te, w których udział biorą nastolatkowie. W przypadku tej pierwszej grupy, nacisk kładziony jest głównie na integrację z innymi dziećmi, kształtowanie umiejętności przebywania w grupie i umiarkowaną aktywność fizyczną.

Jeśli zaś chodzi o starsze dzieci i młodzież, treningi przybierają nieco inną formułę. W tym wypadku, trenerzy starają się wdrażać elementy prawdziwego futbolu, poprzez stawianie większych wymagań, dzielenie się wiedzą piłkarską i prowadzenie profesjonalnych treningów. 

Innowacyjną formą ćwiczeń, oferowanych przez szkółkę, są treningi indywidualne. Zajęcia tego typu, polegają na pracy trenera z jednym uczniem. Dzięki temu, sto procent uwagi i czasu, poświęcone jest jednemu młodemu piłkarzowi. Daje to szansę na intensywne i efektywne szlifowanie nabytych dotychczas umiejętności, oraz poznawanie nowych trików i tajników piłki nożnej. 

Na stronie internetowej szkółki, funfutbol.pl, można bliżej zapoznać się z jej ofertą. Dostępna jest tam także mała galeria zdjęć z treningów, opis działania firmy oraz wszystkie dane potrzebne do kontaktu oraz orientacyjny cennik. Zajęcia odbywają się zawsze raz w tygodniu, w godzinach popołudniowych, w placówce jednego z olsztyńskich przedszkoli.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2018-12-25

WWW: https://funfutbol.pl/

Telefon: 515295131

Miejscowość: Olsztyn

Adres: Murzynowskiego 20

Kod pocztowy: 10-684Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://funfutbol.pl/


Autor: Oskar Chmielewski


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Turbo-Centrum

Ostróda

Pokaż
Card image cap

ACLARI DIAMONDS

Olsztyn

Pokaż
Card image cap

Transport Przeprowadzki ADAM Kacper Wojtyński

Elbląg

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl