Foto Kreatywni - Zdjęcia do dowodu częstochowa


Chcąc wyrobić dowód osobisty, najpierw trzeba pójść do fotografa zrobić sobie zdjęcia. Warto wiedzieć, że teraz takie zdjęcia do dowodu osobistego i paszportu muszą spełniać odpowiednie wymogi, określone w specjalnym rozporządzeniu. I tak zdjęcia powinny mieć wymiary 35 mm x 45 mm i powinny być wykonane na jasnym tle, powinny odwzorowywać naturalny kolor skóry, muszą być widoczne brwi oraz uszy, wyraz twarzy naturalny z ustami zamkniętymi. Jednak każdy doświadczony fotograf o tym wie i klient nie musi zaprzątać sobie tym głowy. Gdzie najlepiej zrobić zdjęcia do dowodu? Jeśli jesteś z Częstochowy, to koniecznie odwiedź studio Foto Kreatywni, zlokalizowane na ulicy Aleja Najświętszej Maryi Panny 3. W polecanym studiu pracują doświadczeni fotograficy, którzy mają do dyspozycji najlepszy sprzęt i doskonale znają się na swojej pracy.

Przy robieniu zdjęć do dowodu czy legitymacji, może zainteresuje Cię też fotografia wizerunkowa – biznesowa. Więcej na ten temat możesz poczytać na stronie foto-kreatywni.pl, gdzie zaprezentowano, m.in. portfolio fotografii wizerunkowej, która doskonale potrafi utożsamić firmę z jej pracownikami, może to być zarówno lekarz, sportowiec, jak i biznesmen. Na wspomnianej powyżej stronie możesz zobaczyć efekty indywidualnej sesji wizerunkowej, mogą to być zdjęcia podobne jak te do dowodu czy legitymacji w wersji nieco bardziej oficjalnej, ale mogą to być też zdjęcia mniej oficjalne, na tak zwanym luzie, czyli np. w stylizacji rockowej czy też w stroju piłkarskim. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i od efektu, jaki chce się osiągnąć. Jedno jest pewne, profesjonalny fotograf z pewnością postara się uwzględnić wszystkie życzenia, tak, aby fotografia wizerunkowa pomogła w kreacji danego wizerunku, fotograf pomoże też w przygotowaniach do sesji, np. doradzi w kwestii wyboru:

  • odpowiedniego tła zdjęć
  • stylizacji
  • makijażu, retuszu czy innych dodatków.

Ciekawi Cię, ile kosztuje taka indywidualna sesja wizerunkowa? Z cennika opublikowanego na stronie studia dowiesz się, że to koszt około 200 złotych za pięć zdjęć. Możliwa jest sesja w studiu, dowolnym pomieszczeniu lub też w plenerze.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2019-02-05

WWW: https://foto-kreatywni.pl/

Telefon: 792 921 110

Miejscowość: Częstochowa

Adres: Aleja Najświętszej Maryi Panny 3

Kod pocztowy: 42-202Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://foto-kreatywni.pl/portfolio/portretowe


Autor: Jagoda Krupa


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

Racibórz

Pokaż
Card image cap

Netpaka.eu

Lubliniec

Pokaż
Card image cap

Open Mind Team

Ustroń

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl