FHUT Trans-ED Edward Kural - http://www.braciakural.pl/ • Laweta dębica


Profesjonalną pomoc drogową zapewnia firma Bracia Kural. Zespół przedsiębiorstwa składa się z doświadczonych osób, które oferują pomoc kierowcom różnego rodzaju pojazdów. Mogą to być zarówno samochody osobowe, jak i ciężarówki. Klienci bardzo chętnie korzystają z usługi umożliwiającej wykonanie naprawy na miejscu awarii. Wspomniane rozwiązanie pozwala na zmniejszenie kosztów, ponieważ w takiej sytuacji nie jest konieczne przewożenie zepsutego pojazdu do konkretnego warsztatu samochodowego. Ponadto w propozycji usługowej znajduje się dowóz paliwa w wyznaczone przez klienta miejsce. Nagły jego brak może zdarzyć się na dowolnej drodze, dlatego tak ważne jest otrzymanie natychmiastowej pomocy. Nowoczesny sprzęt holowniczy, którym dysponuje powyższa firma, pozwala na realizację nawet bardzo skomplikowanych zleceń. Należą do nich np. wyciągnięcie pojazdu z rowu.

Wykorzystanie nowoczesnego sprzętu, który spełnia europejskie normy jakości i bezpieczeństwa jest ważne dla każdego klienta. Tylko w taki sposób możliwe jest  zapobiegnięcie dodatkowym uszkodzeniom pojazdu. Szczegółowe informacje dotyczące zakresu wykonywanych usług są dostępne na stronie internetowej. W celu zamówienia specjalistycznej pomocy wystarczy skontaktować się z biurem obsługi klienta. Zespół holowniczy jest w stanie dojechać na miejsce wypadku nawet w kilkanaście minut. Kierowcy chętnie wybierają całodobową pomoc, ponieważ zapewnia ona fachowe wsparcie na drogach różnego rodzaju. Może to być zarówno autostrada, jak i lokalna droga. Zasięg terytorialny wspomnianej firmy jest dostępny na jej stronie internetowej.

Laweta w Dębicy zapewnia holowanie nie tylko pojazdów osobowych, ale także specjalistycznych maszyn. Mogą to być urządzenia budowlane lub rolnicze. Konstrukcja każdego z nich jest inna, dlatego wymaga wykorzystania wysokiej jakości sprzętu. Informacje na temat taboru, którym dysponuje powyższa firma. można uzyskać poprzez kontakt z pracownikiem firmy holowniczej. Cena usługi jest za każdym razem ustalane indywidualnie. Na jej wysokość wpływa m.in. stan techniczny pojazdu.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2021-08-11

WWW: http://www.braciakural.pl/

Telefon: +48 664 755 018

Miejscowość: Dębno

Adres: Sufczyn 346

Kod pocztowy: 32-852Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: http://www.braciakural.pl/oferta/pomoc-drogowa-debica


Autor: Aleks Wysocki


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

SYSTEM 1 Sp. z o. o.

Szczecinek

Pokaż
Card image cap

Strefa Twórcza Fotografia

Szczecin

Pokaż
Card image cap

FCE.PL

Nowogard

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl