FHU OXIDE - Nakładki na schody - sposób na bezpieczeństwo i estetykę


Pokrywając podłogi w domowych pomieszczeniach dywanami i chodnikami zwykle pomija się schody, niesłusznie. Umieszczenie na ich stopniach małych dywaników, z podgumowanym spodem, co zapobiega ich przesuwaniu się, gwarantując doskonałą przyczepność, to rozwiązanie znane od dawna i dalej jak najbardziej możliwe do zastosowania - bez względu na materiał wykonania schodów czy styl pomieszczenia.

Kiedy takie nakładki się przydadzą?

Powodów, dla których klienci sklepu Oxide chętnie inwestują w takie wyroby, jest wiele. Jedni kierują się przede wszystkim względami estetycznymi, chcąc podkreślić klasyczny charakter wystroju, dodać pomieszczeniu przytulności czy też... ukryć niezbyt atrakcyjne schody, na przykład podniszczone. Zdecydowanie jednak ważniejsze dla większości klientów są względy bezpieczeństwa. Śliskie stopnie schodów stwarzają wielkie zagrożenie, szczególnie dla osób mających trudności z poruszaniem się. Często nie wiadomo, co można z tym zrobić, tymczasem podgumowane nakładki na schody są bardzo dobrym i prostym rozwiązaniem, w dodatku łatwo dostępnym. Sklep ma je w standardowych wymiarach, pasujących do wszystkich schodów, w różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Opcja także na zewnątrz

Problem śliskich stopni schodów jest jeszcze częściej spotykany na zewnątrz. Pokryte płytkami czy kamieniem schody stają się śliskie pod wpływem śniegu, lodu, a nawet zwykłego deszczu, a sama barierka to za mało, by zapewnić komfort i bezpieczeństwo. Wystarczy sięgnąć po wykonane z gumy nakładki, by cieszyć się zapewnieniem sobie takich walorów, a jednocześnie zachować estetykę schodów. Takie produkty sprawdzą się w przypadku wszelkich materiałów. Same wykonane są z tworzywa odpornego na wszelkie czynniki atmosferyczne.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-09-25

WWW: https://sklepoxide.pl

Telefon: 502 989 719

Miejscowość: Lubliniec

Adres: Oleska 26

Kod pocztowy: 42-700Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://sklepoxide.pl/pl/c/Nakladki-Dywaniki-na-schody/81


Autor: Maria Szulc


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

Racibórz

Pokaż
Card image cap

Foto Kreatywni

Częstochowa

Pokaż
Card image cap

Netpaka.eu

Lubliniec

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl