Femi Stories - Jakie damskie kostiumy kąpielowe warto wybierać?


Wybór kostiumu kąpielowego to jedna z najważniejszych decyzji, jaką musi podjąć kobieta przygotowująca się do urlopu albo po prostu do okresu letniego, zamierzając plażować i zażywać kąpieli - w wodzie morza, jeziora czy rzeki. Jakie stroje wybierać, by nie żałować?

Tylko niewielka część kobiet może wybierać takie elementy garderoby, kierując się jedynie względami wizualnymi kostiumów. Zdecydowanie większa grupa pań ma ograniczenia wynikające z ich sylwetki, wobec czego dobierają fasony kostiumów w taki sposób, by modelować swoją figurę, pomniejszając niektóre części ciała, a inne powiększając - oczywiście optycznie. Z pewnością damskie kostiumy kąpielowe dają wiele możliwości w tym zakresie, warto więc z nich korzystać, by móc bez skrępowania cieszyć się latem i słońcem, nie myśląc o kompleksach. Co ciekawe, nawet skąpe bikini wcale nie musi bezlitośnie obnażać wszystkich defektów ciała - w nim także można cieszyć się wymodelowaną figurą, trzeba tylko wiedzieć, jak je dobrać.

Wiele możliwości w tym zakresie daje mający szeroką ofertę sklep FemiStories, mający stroje jednoczęściowe i bikini, w najróżniejszych fasonach, zabudowanych i skąpych, z różnego rodzaju wycięciami czy aplikacjami. Warto przy tym pamiętać, że na wygląd ciała w stroju wpływa nie tylko jego krój, ale też kolor i wzór. Chcąc na przykład optycznego wyszczuplenia, warto stawiać na drobne wzory oraz ciemne kolory.

Fantastyczną opcją, jaką poleca sklep, są też różnego rodzaju dodatki do strojów, które go upiększają, ale też mogą odwracać uwagę od ewentualnych defektów ciała. Są to na przykład różne warianty pareo, które także można nosić na rozmaite sposoby. Sklep oferuje nawet efektowne ręczniki oraz odzież plażową.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2023-07-04

WWW: https://femistories.com/

Telefon: 506 054 815

Miejscowość: Warszawa

Adres: Browarna 4

Kod pocztowy: 00-338Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://femistories.com/pl/swimwear


Autor: Jagoda Krupa


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Vismeb

Marki

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl