Feltiness.pl - Czapki wełniane handmade od sprawdzonego producenta


Na stronie internetowej sklep.feltiness.pl można zapoznać się z ofertą sprzedawcy specjalizującego się w akcesoriach wykonywanych ręcznie. Powstają one z wysokiej jakości materiałów naturalnego pochodzenia. Do wyboru są czapki wełniane handmade w różnych wersjach, w tym zarówno jesiennej, jak i zimowej. Ich wykonywaniem zajmują się wytwórcy z Nepalu, którzy mają wieloletnie doświadczenie w swoim rzemiośle. W pracy wykorzystują wysokiej jakości filc, który powstaje na bazie naturalnej owczej wełny. Jest ona poddawana specjalnemu procesowi, dzięki któremu traci charakterystyczną szorstkość i staje się przyjemna w dotyku.

Do wyboru są czapki dla dorosłych i dla dzieci. Poddaje się je farbowaniu przy użyciu naturalnych barwników, dzięki czemu są przyjazne dla skóry i dostępne w wielu różnych kolorach i wzorach. Sprzedawca posiada również dostosowaną ofertę innych akcesoriów, w tym szalików i czapek. Wszystkie z nich powstają ręcznie, z dbałością o najmniejsze detale. Czapki są na tyle ciepłe, że z powodzeniem można nosić je w górach w okresie zimy. Wełna zapewnia swobodny przepływ powietrza, co chroni przed nadmiarem poceniem się skóry. Dla zapewnienia dodatkowej izolacji termicznej czapka została od środka wyłożona materiałem zabezpieczającym. Do wyboru są modele ściśle przylegające do głowy, a także bardziej luźne wersja. W asortymencie znajdują się również inne akcesoria, co pozwala na tworzenie dopasowanych do siebie kompletów. Warto zapoznać się z czapkami z pomponem oraz modelami w kolorowe paski. Przedsiębiorstwo prowadzi zapisy na newsletter, dzięki którym można być na bieżąco z nowościami w ofercie, a także otrzymywać atrakcyjne rabaty. Zniżka jest oferowana już na pierwsze zakupy. Dostawą zajmują się sprawdzeni kurierzy.

Warto zapoznać się z całym asortymentem, w którym znajduje się wiele innych produktów na bazie wysokiej jakości wełny. Do wyboru są na przykład niezwykle ciepłe papucie, również powstające we współpracy z nepalskimi rzemieślnikami. Doskonale sprawdzają się one na prezent.

Wszystkie produkty są wysyłane w estetycznych opakowaniach. Przy większych zakupach gwarantowana jest darmowa przesyłka. Warto zapoznać się z całym asortymentem, aby znaleźć produkty dostosowane do swoich oczekiwań. W razie pytań wystarczy skontaktować się z przedstawicielami firmy.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-07-07

WWW: https://sklep.feltiness.pl/

Telefon: 61 623 25 15

Miejscowość: Poznań

Adres: Szamarzewskiego 1

Kod pocztowy: 60-514Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://sklep.feltiness.pl/Rekawiczki-i-czapki-welniane-handmade/21/1


Autor: Jagoda Krupa


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Pokaż
Card image cap

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

Pokaż
Card image cap

Przeprowadzki DML Poznań

Poznań

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl