EL-PUK Sp. z o. o. - Uchwyty kablowe


Elementami służącymi do mocowania różnego rodzaju przewodów są specjalne uchwyty, które można nabyć na stronie elpuk.com.pl. Jest to internetowa witryna cenionej firmy o dużej renomie, która posiada modele przeznaczone do kabli płaskich, paskowych czy samoprzylepnych. Przydają się one podczas chowania przewodów znajdujących się w obiektach prywatnych i publicznych, co pozytywnie wpływa na estetykę wnętrz. Stworzono je z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Elastyczne uchwyty kablowe sprawdzają się w przypadku powierzchni, takich jak:

  • polietylen,
  • polipropylen,
  • szkło,
  • metal malowany proszkowo lub lakierowany.

Produkty te przydają się wszędzie tam, gdzie z różnych przyczyn niemożliwe jest stosowanie bolców lub śrub. Zapewniają dużą swobodę projektowania oraz niewielkie obciążenie punktowe. Ponadto przyspieszają procesy produkcyjne i są kładzione na powierzchniach zakrzywionych, płaskich, wypukłych oraz wklęsłych. Niepodważalną zaletą uchwytów jest prostota użytkowania i nieskomplikowana instalacja. Znaczna część z nich została pokryta specjalnym klejem, przykrytym folią nośną, którą należy usunąć.

Oferowane akcesoria są uniwersalne i wykorzystywane chętnie w wielu branżach. Zainteresowaniem cieszą się modele tworzone z termicznego poliamidu, któremu niestraszne są ujemne lub bardzo wysokie temperatury. Uchwyty występują w kilku rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Część z nich posiada niewielkie gwoździe polipropylenowe, przeznaczone do sprawnego mocowania kabli. Sprawdzają się one podczas montażu na podłożach tworzonych z gazobetonu, drewna i innych materiałów. Artykuły te współpracują z kablami płaskimi i okrągłymi, niezależnie od ich średnicy. Gwarantują pewne mocowanie, estetyczny wygląd całej instalacji, niewielkie ryzyko zniszczenia przewodów oraz niewysoki koszt montażu. Firma posiada także modele z dodatkową rynienką izolacyjną, które można montować zarówno na ścianach, jak i sufitach. Mają one uchwyty zgodne z normą DIN 4102-12 oraz niezbędne atesty, zapewniające bezpieczeństwo użytkowania.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2021-01-04

WWW: https://www.elpuk.com.pl

Telefon: 42 211 88 01

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

Adres: Kościelna 15

Kod pocztowy: 95-050
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

SANKRA

Łódź

Pokaż
Card image cap

AUTOMARZEŃ24 SP Z O O

Konstantynów Łódzki

Pokaż
Card image cap

wyprawkowy

Brzeziny

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl