EKO-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa - Taśma filcowa - gdzie ją dostać?


Filc techniczny występuje w wielu formach i sprawdza się w branży motoryzacyjnej, budowlanej, obuwniczej oraz meblowej. Jest znacznie trwalszy w porównaniu do filcu dekoracyjnego, wykorzystywanego do produkcji ozdób, zabawek czy kartek okolicznościowych. Nie niszczy się na skutek  silnych nacisków, działania środków chemicznych oraz czynników atmosferycznych, co sprawia, że odnajduje się w najtrudniejszych warunkach. Tworzy się go zarówno z naturalnych, jak i syntetycznych materiałów, które są poddawane działaniom wysokich temperatur. Filc powstaje podczas procesu spilśniania, prasowania oraz obróbki ciśnieniowej, dzięki czemu odznacza się dużą gęstością i odpowiednim rozłożeniem włókien.

Do zalet filcu zalicza się niewygórowaną cenę, prostotę użytkowania i uniwersalność. Ponadto jest lekki, dlatego nie wpływa na koszt przesyłek. Tworzy się z niego wytrzymałe taśmy, przydatne w zakładach meblarskich oraz gospodarstwach domowych. Korzystają z nich także pracownicy firm przeprowadzkowych, chcący uchronić mienie klientów przed uszkodzeniami na czas transportu. Filc cechuje się właściwościami akustycznymi i termoizolacyjnymi, dlatego stanowi podstawę wielu zakładów produkcyjnych oraz warsztatów. To niezawodny materiał, który nie niszczy się na skutek tarcia i nacisków.

Niedroga taśma filcowa jest do nabycia na witrynie converting-tasm.pl. Prowadzi ją przedsiębiorstwo gwarantujące sprawną realizację zamówień, które proponuje artykuły renomowanych producentów. Interesują się nimi osoby prywatne oraz właściciele firm, chcący zaoszczędzić. Materiały filcowe dostępne w katalogu odznaczają się mięsistą strukturą i miękkością. Można je przycinać zgodnie z własnymi preferencjami i wykorzystywać zarówno we wnętrzach, jak i w niezadaszonych przestrzeniach. Tworzy się je między innymi z sierści, wiskozy, bawełny oraz materiałów syntetycznych.

Artykuły proponowane w przedsiębiorstwie służą do tworzenia uszczelnień, wykonywania izolacji dźwiękowych oraz zabezpieczania delikatnych elementów przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami. Niektórzy wykorzystują je do szlifowania wybranych powierzchni oraz polerowania, dzięki czemu stają się idealnie gładkie. Taśmy zamawiane przez klientów różnią się od siebie gramaturą, kolorystyką, długością oraz grubością. Można je przyklejać na blachy, drewno, beton i nie tylko.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-11-15

WWW: https://converting-tasm.pl

Telefon: 343578624

Miejscowość: Kalety

Adres: Fabryczna 1B

Kod pocztowy: 42-660Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://converting-tasm.pl/filc-techniczny/filc-samoprzylepny/


Autor: Maria Szulc


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

Racibórz

Pokaż
Card image cap

Foto Kreatywni

Częstochowa

Pokaż
Card image cap

Netpaka.eu

Lubliniec

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl