EKO TECH SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Rzepy samoprzylepne w transporcie zorganizowanym


Aby zadbać o estetykę wnętrz pojazdów oraz komfort dla pasażerów, właściciele firm przewozowych organizujących transport osób na terenie kraju i za granicę wyposażają swoje busy i autokary w rozmaite udogodnienia. Podstawą są wygodne, rozkładane siedziska, które pozwalają przetrwać podróż w odpowiedniej pozycji. Biorąc pod uwagę fakt, że ilość osób korzystających z usługi przewozu jest dość znaczna, konieczne jest, by okresowo przeprowadzać czyszczenie i dezynfekcję foteli. Jeszcze kilkanaście lat temu na siedziska nakładano specjalne pokrowce, które przytrzymywała odpowiednio napięta gumka, wszyta w obrzeże materiału. Dziś standardem są rzepy samoprzylepne, które zapewniają stabilizację pokrowca, a jednocześnie umożliwiają jego bezproblemowe zdjęcie, kiedy tylko zachodzi taka potrzeba.

Jest to rozwiązanie wielokrotnego użytku, które nie traci swoich właściwości łączenia materiału nawet po zamoczeniu. Nie trzeba go nawet przyszywać. Wystarczy na płaską stronę rzepu nałożyć odpowiednio wytrzymałą taśmę dwustronną i lekko docisnąć w wybranym miejscu. Jest to doceniana przez osoby zajmujące się obsługą techniczną pojazdów opcja, gdyż zazwyczaj materiał, z którego uszyte są pokrowce, jest twardy i gruby, co nie ułatwia wbicia w niego igły i wykonania estetycznego szwu.

Zarówno rzepy, jak i taśmę można zamówić w ofercie, którą przygotowała firma EKO-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. To działający od lat na polskim rynku dostawca, który zaprasza właścicieli firm przewozowych i organizatorów transportu zorganizowanego do długoterminowej współpracy. Jego propozycja obejmuje zróżnicowany asortyment, który z pewnością może znaleźć zastosowanie w pojazdach wielkogabarytowych.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2021-10-24

WWW: https://www.eko-tech.biz/

Telefon: 34 357 86 24

Miejscowość: Kalety

Adres: Fabryczna 1

Kod pocztowy: 42-660
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

Racibórz

Pokaż
Card image cap

Foto Kreatywni

Częstochowa

Pokaż
Card image cap

Netpaka.eu

Lubliniec

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl