Ebordi s.c. - Taśma przylepna dwustronna do dywanów - gdzie zamówić?


Aby zapewnić bezpieczeństwo domownikom, nie zawsze trzeba inwestować spore kwoty. Obecnie na rynku można znaleźć wiele praktycznych i jednocześnie tanich rozwiązań, które świetnie ochronią bliskich (zwłaszcza dzieci) przez różnymi wypadkami. Klasycznym przykładem niedrogiego gadżetu może być taśma przylepna. Taka dwustronna wersja ma wiele zastosowań. Może być wykorzystywana jako metoda naprawcza scalająca niektóre rodzaje materiałów (szczególnie jeśli nie ma pod ręką kleju lub innego, stałego sposobu łączenia) lub też sposób mocowania rozmaitych przedmiotów, zapobiegający ich przesuwaniu. 

Dwustronna taśma przylepna doskonale nadaje się do zabezpieczania brzegów dywanów, wykładzin bądź też niewielkich chodników. Zapobiega ich odstawaniu od podłoża, przez to chroni przed potknięciem się i upadkiem. Warto pamiętać, że taki prosty sposób może pomóc uniknąć poważnych zranień. Nie trzeba się martwić, że bawiący się maluch lub też osoba dorosła zahaczą stopą o leżący na podłodze materiał. Taśmę można stosować nawet w pomieszczeniach, w których panuje zwiększona wilgotność, na przykład w łazienkach. Aby mieć pewność, że przylepiec spełnia swoje zadanie, należy go okresowo wymieniać. To prosta czynność. Wystarczy delikatnie oderwać chodniczek i usunąć zabezpieczenie. Specjalny rodzaj kleju zapewnia odpowiednią przyczepność, ale z drugiej strony daje się też łatwo zerwać, dlatego nie trzeba poświęcać wiele czasu na jego odklejenie.

Zastosowanie taśmy dwustronnej pod dywany polecane jest przede wszystkim osobom starszym, mającym problemy z poruszaniem się lub też wykorzystującym w tym zakresie pomoc w postaci lasek, kul, balkoników lub wózków inwalidzkich. Dla wygody i bezpieczeństwa takich domowników często likwiduje się leżące na podłogach przeszkody, starając się tym samym zapewnić odpowiednią mobilność i zapobiec problemom wynikającym z możliwości zablokowania kół przez podwinięty dywan czy wykładzinę. Podklejenie brzegów dwustronną taśmą skutecznie chroni przed tego typu sytuacjami.

Widząc, jak szerokie zastosowanie ma wspomniany produkt, warto mieć zawsze pod ręką spory zapas przylepców o różnej szerokości. Polecanym dostawcą, który działa też jako sklep online, jest firma ogłaszająca się na stronie internetowej ebordi.pl. Jej kadra realizuje zamówienia pojedyncze i hurtowe.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-08-16

WWW: https://ebordi.pl/

Telefon: 666 232 457

Miejscowość: Gądki

Adres: Poznańska 3

Kod pocztowy: 62-023Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://ebordi.pl/kategoria-produktu/tasmy-dwustronnie-klejace/


Autor: Oskar Chmielewski


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Pokaż
Card image cap

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

Pokaż
Card image cap

Przeprowadzki DML Poznań

Poznań

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl