Drutex Concept - Sofa stelaż belgijski - Drutex Concept


Poszukując dostawcy mechanizmów do rozkładania mebli tapicerowanych, warto odwiedzić producenta ze strony drutex-concept.eu. Jest to firma działająca w branży od kilkudziesięciu lat, która może się poszczycić doskonałą jakością swoich produktów opartych na licencji francuskiej firmy Meral Sedac i belgijskiej Mecobel Sedac.

Każda wyposażona w stelaż belgijski sofa, kanapa czy narożnik z łatwością mogą zostać rozłożone nawet przez osobę nieposiadającą zbyt wiele siły. Czynność taką można w zasadzie wykonać jedną ręką i warto również dodać, że rozłożenie sofy nie wymaga ściągania poduszek. Jednymi z najchętniej kupowanych są mechanizmy:

  • Nowa 14 M,
  • Campus,
  • Epona STD
  • Epona SHL.

Pierwszy z nich przeznaczony jest do codziennego spania i dostępny na siatce metalowej lub listwach giętych. W części, gdzie znajdują się nogi, zastosowano pasy polipropylenowe. Jest to mechanizm o bardzo mocnej konstrukcji metalowej, w której metal dla zabezpieczenia antykorozyjnego polakierowany jest proszkowo. Producent gwarantuje jego wieloletnie bezproblemowe użytkowanie i odporność na wiele czynników w tym na uszkodzenia mechaniczne. Mechanizm ten może być wykorzystany z materacem o grubości 14 cm, co daje wyjątkową wygodę.

Na podanej stronie można znaleźć film instruktażowy ukazujący, w jaki sposób rozkłada się mebel tapicerowany wyposażony w tego typu stelaż. Jest on wygodny nie tylko dla użytkownika kupującego wyposażoną w niego kanapę, ale także dla pracowników firm meblowych, którzy wykonują montaż tapicerki. Dzięki przemyślanym, wysokiej jakości mechanizmom jest on łatwy i szybki. 

Przedsiębiorstwo to poleca także swoje materace, do których produkcji zakupiło specjalną linię technologiczną. Są one dostępne w kilku rodzajach i grubościach, dlatego z pewnością zadowolą każdego nabywcę. Współpraca z tą firmą jest nie tylko przyjemnością ze względu na poważne, indywidualne traktowanie każdego nabywcy, ale też gwarancją powodzenia na rynku dzięki doskonałym stelażom wykonanym z wysokogatunkowych komponentów. Zakład zaprasza do współpracy producentów mebli tapicerowanych z całego kraju.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2021-07-03

WWW: https://www.drutex-concept.eu/

Telefon: 61 811 22 83

Miejscowość: Murowana Goślina

Adres: Starczanowska 1

Kod pocztowy: 62-095Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://www.drutex-concept.eu/produkty/


Autor: Oskar Chmielewski


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Pokaż
Card image cap

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

Pokaż
Card image cap

Przeprowadzki DML Poznań

Poznań

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl