Divemarket.pl - Jaki sklep ze sprzętem do nurkowania wybrać?


Nurkowanie to wyjątkowa pasja, która dostarcza niesamowitych wrażeń. Bez względu na to, czy dana osoba jest początkującym, czy też zaawansowanym nurkiem powinna zakupić odpowiedni sprzęt. Oczywiście na etapie nauki zazwyczaj kursanci mają do dyspozycji akcesoria udostępnione przez szkołę nurkowania, jednak z czasem zdecydowana większość pasjonatów tego rodzaju sportu woli użytkować własne wyposażenie. Wśród podstawowych elementów, które powinien nabyć każdy początkujący nurek, można wymienić m.in.:

  • maski (odpowiednio dopasowane do właściciela),
  • fajki (pozwalające na krótkie przebywanie pod wodą),
  • płetwy (kaloszowe oraz paskowe).

Powyższe akcesoria to minimum, dzięki któremu można podszkolić umiejętności pływania pod wodą. W przypadku nieco bardziej doświadczonych nurków przydadzą się dodatkowe sprzęty, w tym m.in. butla wraz z pompką i specjalnym adapterem do nabijania. Przy dłuższych i głębszych zanurzeniach warto zakupić również dopasowany skafander oraz kamizelkę BCD. Ponadto przydadzą się dodatkowe akcesoria pomocnicze w postaci choćby latarki, głębokościomierza, kompasu oraz noża.

Koszt podstawowego zestawu dla płetwonurka wynosi kilkaset złotych, z kolei doświadczeni nurkowie muszą liczyć się z wydatkiem rzędu kilku tysięcy złotych, aby skompletować wszystkie niezbędne elementy wyposażenia. Tego rodzaju akcesoria można zamówić na stronie dostępnej pod adresem divemarket.pl. Sklep oferuje sprzęt do nurkowania pochodzący od renomowanych i sprawdzonych producentów, takich jak m.in. BestDivers, MiFlex, TECLINE, Waterproof, Tusa Sport czy Divertug. Zróżnicowana oferta sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie - bez względu na poziom zaawansowania czy finansowe możliwości. 

Cały asortyment podzielono na kilka głównych kategorii, dzięki czemu łatwiej wyszukać interesujące produkty. Poza artykułami dla nurków, na stronie dostępne są także propozycje dla osób morsujących czy preferujących snorkeling.

Firma oferuje specjalny program skierowany do instruktorów nurkowania działających w okolicach Warszawy. W ramach podjętej współpracy klienci mogą liczyć na następujące korzyści:

  • zniżki na zakup sprzętu,
  • doradztwo w doborze akcesoriów,
  • serwis sprzętu nurkowego,
  • wynajem sali do prowadzenia zajęć teoretycznych,
  • konkurencyjne ceny nabijania butli nurkowych.
Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-04-08

WWW: https://divemarket.pl

Telefon: 575 440 545

Miejscowość: Warszawa

Adres: Arrasowa 13

Kod pocztowy: 01-981Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://divemarket.pl/


Autor: Maria Szulc


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Vismeb

Marki

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl