Centrum Szkoleniowe Wspólna - Co oferuje centrum konferencyjno-szkoleniowe w Warszawie?


W stolicy działa centrum, które prowadzi wynajem sal konferencyjnych. Mogą się do niego zgłosić firmy planujące przeprowadzenie szkolenia, kursu, czy też innego wydarzenia. W wypożyczanych pomieszczeniach znajdują się sprzęty ułatwiające przeprowadzenie prezentacji. Klient decyduje o ustawieniu stołów i krzeseł. Może wybrać ułożenie w podkowę, szkolne lub kinowe. Ten ostatni układ umożliwia przeprowadzenie szkolenia w większej grupie. Należy zaznaczyć, że ułożenie kinowe wiąże się z wniesieniem do sali wyłącznie krzeseł (bez stolików).

Centrum konferencyjno-szkoleniowe w Warszawie wypożycza kilka pomieszczeń. Największe z nich ma 100 m2, a najmniejsze 50 m2. Klienci mają do wyboru również salę o powierzchni 75 m2. W budynku znajduje się tzw. foyer. W tym wnętrzu można wypić kawę i zjeść lunch. To do niego uczestnicy szkolenia, warsztatu itp. udają się w trakcie przerwy.

Obiekt daje dostęp do szybkiego internetu. Sale oraz korytarze są klimatyzowane. Recepcja czynna jest przez cały tydzień. Osoby, które zdecydują się na wynajem pomieszczenia, mogą poprosić o przechowanie materiałów szkoleniowych.

Na stronie centrumwspolna.pl centrum udostępniono możliwość odbycia spaceru 3D po obiekcie. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą przed skorzystaniem z oferty (w dodatku bez wychodzenia z domu) sprawdzić, jak prezentują się sale do wynajęcia.

Budynek, w którym działa centrum, ma dobrą lokalizację. W pobliżu znajdują się hotele, a także ośrodki handlowo-usługowe. Do obiektu można dotrzeć nie tylko samochodem, ale również jednym ze środków komunikacji publicznej (tramwajem, metrem lub autobusem). Niedaleko centrum znajduje się Dworzec Centralny, Pałac Kultury i Nauki oraz CH Złote Tarasy.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2023-10-29

WWW: https://centrumwspolna.pl/

Telefon: 665 01 77 77

Miejscowość: Warszawa

Adres: Wspólna 56

Kod pocztowy: 00-686Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://centrumwspolna.pl/


Autor: Aleks Wysocki


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Vismeb

Marki

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl