Brandeco - Co wchodzi w skład usług świadczonych przez firmy montujące instalacje fotowoltaiczne w Sopocie?


Rosnące ceny energii elektrycznej zachęcają do zainteresowania się odnawialnymi źródłami energii. Coraz popularniejsze stają się panele słoneczne, które przetwarzają energię słoneczną na elektryczną. Jest to czysta, zielona energia, którą można nie tylko ogrzewać wodę użytkową, ale też zasilać wiele urządzeń, a nawet ogrzewać pomieszczenia. Połączone w moduły panele są najistotniejszą częścią instalacji, której moc dobierana jest indywidualnie do potrzeb i oczekiwań inwestorów.

Chcąc wyposażyć gospodarstwo czy firmę w odpowiednią instalację, warto skorzystać z usług certyfikowanych instalatorów oferujących kompleksową usługę. Świadczy je firma ze strony brandeco.pl istniejąca w branży od 2007 roku, która wykonała już około 1000 instalacji fotowoltaicznych w Sopocie, Gdyni, Gdańsku, Koszalinie i wielu innych miastach i mniejszych miejscowościach w różnych regionach kraju. Współpracuje nie tylko z klientami indywidualnymi, ale również z przedsiębiorstwami, hotelami, gospodarstwami agroturystycznymi i zarządzającymi obiektami użyteczności publicznej.

Przedsiebiorstwo to poleca swoje usługi w zakresie:

  • profesjonalnego doradztwa,
  • projektowania instalacji,
  • doboru i dostawy odpowiednich urządzeń,
  • fachowego montażu,
  • serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Co więcej, firma zajmuje się również pozyskiwaniem dla klientów dotacji na instalacje wykorzystujące OZE ze środków unijnych. Na montowane przez siebie systemy udziela 25 lat gwarancji. Współpracuje z najlepszymi dostawcami, dlatego ma różne rodzaje paneli oraz komponentów. Może dostosować się do oczekiwań klientów oraz budżetu, jaki przeznaczają oni na te inwestycje.

Oferowane przez tę firmę instalacje mogą być montowane na dachach płaskich i skośnych. Nie ma znaczenia, czy montaż ma nastąpić na nowych, czy dawniej zbudowanych obiektach. Każda instalacja jest dokładnie przemyślana, dzięki czemu jest w stanie zaspokoić potrzeby inwestora i przynieść przewidywane zyski. Jej wydajność uzależniona jest nie tylko od wielkości, ale i od jakości paneli, dlatego przedsiębiorstwo to wykorzystuje w swoich systemach produkty renomowanej marki SunLink.

Pragnąc dowiedzieć się więcej na temat zalet energii ze słońca, uzyskać więcej informacji o montowanych przez firmę instalacjach lub zamówić audyt i wycenę, wystarczy skontaktować się z jej przedstawicielem i umówić termin dogodny dla obu stron. 

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2023-05-20

WWW: http://brandeco.pl

Telefon: 665 005 000

Miejscowość: Słupsk

Adres:

Kod pocztowy: -Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: http://brandeco.pl/instalacje-fotowoltaiczne-sopot.php


Autor: Jagoda Krupa


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Apteka GEMINI

Gdańsk

Pokaż
Card image cap

Tapestry

Gdańsk

Pokaż
Card image cap

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe

Jastrzębia Góra

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl