BMS RENT CAR ZGORZELEC - Wypożyczalnia aut w Zgorzelecu


Na terenie województwa dolnośląskiego działa firma ze strony bmscar.pl, która świadczy rozmaite usługi. Jest to nie tylko wypożyczalnia aut ze Zgorzelca, ale także przedsiębiorstwo, które pomoże w razie nieprzewidzianych sytuacji na drodze, takich jak awaria samochodu czy stłuczka.

Przedsiębiorstwo to zajmuje się wypożyczaniem aut osobowych i busów, w tym także dostawczych, którymi można przewieźć na przykład meble czy sprzęt AGD. W ofercie jest zarówno wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy, jak i długoterminowy. Ceny za wypożyczenie zależą od czasu, na jaki auta są wynajmowane. Firma często ma promocje i oferuje rabaty, dlatego wielu klientów jest niezmiernie zadowolonych z jej usług. Jest tu także możliwość wypożyczenia auta zastępczego z OC sprawcy na czas naprawy uszkodzonego pojazdu, a rozliczenie za usługę jest bezgotówkowe.

Samochody dostępne w wypożyczalni są w 100% sprawne, czyste i zadbane. Mają ważne ubezpieczenie OC i badania techniczne. W ofercie są między innymi samochody osobowe typu kombi, sedan, hatchback, SUV-y i Vany. Wśród marek wymienić należy Volkswagena, Forda, Skodę, Toyotę, Peugeota czy Mini Coopera. Jeżeli klient sobie życzy, możliwe jest również wynajęcie fotelika dziecięcego oraz wyposażenie samochodu w nawigację. Pracownicy firmy zajmą się też podstawieniem wynajętego auta pod wskazany adres na terenie Zgorzelca.

Z oferty tego przedsiębiorstwa mogą korzystać osoby prywatne i firmy, które chcą na przykład zorganizować wyjazd służbowy dla większej grupy. Czeka na nich 9-osobowy Opel Vivaro z silnikiem Diesla. Można tu także wynająć lawetę odpowiednią do przetransportowania uszkodzonego pojazdu. Jest to profesjonalna wypożyczalnia samochodów i lawet, dlatego każdy klient znajdzie dokładnie taki pojazd, jaki będzie mu odpowiadał.

Jeżeli chodzi o formalności, to wszystkie umowy są tak skonstruowane, aby klient miał pełną jasność obowiązujących w firmie zasad. W żadnej z nich nie ma pułapek ani kruczków prawnych. Dba ona o klienta i chce pomagać w trudnych sytuacjach, dlatego mając potrzebę związaną z transportem, wystarczy skontaktować się z jej przedstawicielem.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2021-02-26

WWW: https://www.bmscar.pl

Telefon: 791382672

Miejscowość: Łagów k/Zgorzelca

Adres: Górna 19C

Kod pocztowy: 59-900Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://www.bmscar.pl/


Autor: Julia Jakubowska


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa

Pokaż
Card image cap

SuperAutoMarket

Wrocław

Pokaż
Card image cap

PraceNaZlecenie.pl

Wrocław

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl