Blyss Sp. z o.o. - Czy Blyss Sp. z o. o. prowadzi serwis przyczep?


Na zakup przyczepy decydują się nie tylko klienci biznesowi, ale także osoby prywatne. Wykorzystują dodatkowe miejsce na przewóz rzeczy o różnych gabarytach i tonażu. Z opcji kupna dodatkowej strefy do transportu korzystają od lat właściciele zwierząt. Z myślą o ich potrzebach powstały specjalne modele mogące pomieścić sporą liczbę sztuk bydła, trzody czy ptactwa hodowlanego. Za pomocą odpowiednio pojemnej przyczepy można przetransportować posiadany przychówek, nie stwarzając jednocześnie niebezpieczeństwa na drodze. Oszczędza się też na wynajmie środka przewozu od firmy przewozowej.

Warto pamiętać, że koszt takiego nabytku to nie tylko cena, jaką przyszły właściciel musi uiścić za przyczepę u sprzedawcy. W Polsce obowiązuje przymus jej rejestracji w lokalnym urzędzie komunikacyjnym oraz konieczny jest wykup odpowiedniego ubezpieczenia, podobnie jak w przypadku samochodów. Nawet model pochodzący prosto od producenta może też ulec awarii. Najczęściej występującymi problemami są uszkodzenia nadwozia i podwozia spowodowane przewozem zbyt dużego obciążenia, kłopoty ze zbieżnością kół oraz z elektryką (przyczepa rzadko posiada własne źródło zasilania, dlatego powinna być podłączona do akumulatora w aucie, które ją ciągnie,  podpięcie musi obejmować też sterowanie oświetleniem z poziomu siedzenia kierowcy).

Producent i dystrybutor przyczep samochodowych, firma Blyss Sp. z o. o., prowadzi sprzedaż modeli o różnym przeznaczeniu. Działając od lat na polskim rynku i widząc zapotrzebowanie rynkowe na dodatkowe usługi, jej kadra postanowiła rozszerzyć ofertę również o serwis i naprawę swoich wyrobów. Obecnie, kupując jakikolwiek rodzaj przyczepy, klient może liczyć na coroczną kontrolę sprawności poszczególnych podzespołów i wymianę części, jeśli zachodzi taka konieczność. Realizator operuje tylko na oryginalnych zamiennikach, więc usługa jest bezpieczna i nie wymaga poprawek w innym zakładzie.

Szczegóły oferty są dostępne online, na stronie internetowej blyss.pl. Dostawca zaprasza też do kontaktu osoby zainteresowane zmianą funkcjonalności swoich pojazdów i poszukujące firmy, która jest w stanie zaproponować zabudowy samochodów o tonażu przekraczającym 3 tony. Jego kadra gwarantuje, że przygotowane osłony są nie tylko wytrzymałe, ale również nie można nic zarzucić ich estetyce.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-10-15

WWW: https://blyss.pl/

Telefon: 77 416 21 21

Miejscowość: Jasienie

Adres: Opolska 28a

Kod pocztowy: 46-280Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://blyss.pl/


Autor: Maria Szulc


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

AZTECH

Kędzierzyn Koźle

Pokaż
Card image cap

Apteka Urtica

Kędzierzyn-Koźle

Pokaż
Card image cap

Graintech Sp. z o.o.

Skarbimierz-Osiedle

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl