Biuro Tłumaczeń Danuta Witkowska - Tłumacz przysięgły języka niemieckiego poznań


Z usług profesjonalnych tłumaczeń korzystają nie tylko międzynarodowe korporacje czy przedsiębiorcy prowadzący nieco mniejsze firmy, ale też osoby prywatne, którym zależy na rzetelności oraz na tym, by dokumenty były pozbawione najmniejszych nawet błędów. Zazwyczaj interesują się oni przekładami uwierzytelnionymi. Uprawnieniami do ich tworzenia dysponują jedynie tłumacze przysięgli zajmujący się dokumentami mającymi moc prawną. To wykwalifikowani fachowcy odpowiadający za każdy stworzony przez siebie przekład. Na co dzień pracują z pismami ubezpieczeniowymi, aktami notarialnymi, aktami stanu cywilnego, umowami różnych typów oraz zaświadczeniami.

Usługi tego typu mogą wykonywać jedynie specjaliści z wykształceniem filologicznym, którzy spełnili określone wymogi, a następnie zdali stosowne egzaminy. Równie istotne jest posiadanie pełnej zdolności prawnej, obywatelstwa polskiego lub kraju należącego do Unii Europejskiej oraz zaświadczeń o niekaralności w związku z przestępstwami skarbowymi. Wszystkie te wymogi spełnia tłumacz przysięgły języka niemieckiego z Poznania, który prezentuje ofertę na witrynie danuta-witkowska.com.pl.

Specjalizuje się on w przekładach pisemnych i ustnych, na które składają się dokumenty sądowe i urzędowe, akty małżeńskie oraz inne pisma nabierające mocy prawnej. Tłumacz przysięgły wykonuje zawód zaufania publicznego i jest traktowany jak urzędnik państwowy. Każdorazowo dba on o to, by wrażliwe dane znajdujące się w przekazywanych mu pismach nigdy nie dostawały się w niepowołane ręce.

Najważniejszą różnicą między tłumaczeniem zwykłym a uwierzytelnionym jest forma, w jakiej są one przygotowywane. Pierwsze z nich mogą być przesyłane mailem lub zgrywane na pendrive’y. Natomiast w przypadku drugich konieczne jest użycie specjalnej pieczęci z danymi tłumacza na każdej ze stron. Współpraca z doświadczonym specjalistą przynosi wiele korzyści i gwarantuje bezpieczeństwo. Dokumenty, z jakimi pracuje, są wolne od błędów, które niekiedy mogłyby być katastrofalne w skutkach.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2021-07-31

WWW: https://www.danuta-witkowska.com.pl/

Telefon: 618 622 163

Miejscowość: Poznań

Adres: Junacka 26

Kod pocztowy: 60-152Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://www.danuta-witkowska.com.pl/


Autor: Laura Andrzejewska


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Pokaż
Card image cap

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

Pokaż
Card image cap

Przeprowadzki DML Poznań

Poznań

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl