BIFAM - W jaki sposób można przeprowadzić efektywny monitoring zużycia energii w mieszkaniu?


Wysokie koszty eksploatacji, zwłaszcza zużycia energii elektrycznej, dotyczą nie tylko domów jednorodzinnych, ale również wielu mieszkań w blokach. Na szczęście istnieje sposobność, by w bardziej rozsądny sposób zacząć gospodarować zarówno domowym budżetem, jak i dostępnymi zasobami. Warto zainwestować w rozwiązania wykorzystujące nowoczesne technologie pomiarowe, dzięki czemu będzie można monitorować poziom wykorzystania prądu oraz umiejętnie nim sterować w razie potrzeb, wykorzystując do tego celu jedynie własny smartfon z odpowiednią aplikacją. 

Marnowanie energii wynika często z niefrasobliwości i zapominalstwa. Dzięki wsparciu firmy BIFAM A. Mielnik, F. Miłkowski s.c., czołowego polskiego dostawcy, którego kadra jest w stanie opracować szereg personalizowanych opcji znacznie ułatwiających codzienne życie, można szybko zapobiec stratom wynikającym z pozostawienia włączonych na cały dzień urządzeń czy ustawienia zbyt wysokiej temperatury grzania na termostacie, kiedy nikogo nie ma w mieszkaniu. Korzystając z oferty, można szybko odczuć również różnicę pod kątem finansowym, opłacając niższe faktury za prąd. 

By monitoring zużycia energii był rzeczywiście efektywny, warto dostosować go do potrzeb konkretnej przestrzeni użytkowej. Pracownicy wspomnianego realizatora podchodzą do każdego zlecenia w sposób indywidualny. Podczas rozmowy z klientem poznają zarówno jego wymagania, jak i pozostałych domowników, uwzględniając je w projekcie. Rzetelnie przeprowadzony wywiad pozwala opracować personalizowaną listę rozwiązań. Kadra dba nie tylko o plan działań, ale też o jego wykonanie. Aby zagwarantować najwyższą jakość usługi oraz terminowość jej wykonania, pracownicy traktują priorytetowo zlecenia od osób mieszkających w Gdańsku, Gdyni, Sopocie oraz w pobliskich miejscowościach. Nie zawsze jednak stosują zasadę rejonizacji. 

Firma legitymuje się wieloletnim doświadczeniem rynkowym. Obecnie może pochwalić się wieloma udanymi realizacjami oraz pozytywną opinią wśród osób, które zdecydowały się skorzystać z przedstawionej online oferty i nie żałują takiego wyboru. Kadra podejmuje się zleceń dotyczących doposażenia w inteligentne systemy monitorowania i sterowania zarówno mieszkań, jak i domów jednorodzinnych. Poleca się w szczególności jako wsparcie dla klientów z instalacjami OZE.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2023-02-27

WWW: https://bifam.pl

Telefon: 667774436

Miejscowość: Gdańsk

Adres: Wojskiego 28

Kod pocztowy: 80-119Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://bifam.pl/inteligentny-dom/oferta-inteligentny-dom/monitoring-zuzycia-energii/


Autor: Julia Jakubowska


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Apteka GEMINI

Gdańsk

Pokaż
Card image cap

Tapestry

Gdańsk

Pokaż
Card image cap

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe

Jastrzębia Góra

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl