Glassandmore.pl - Szklane drzwi na wymiar warszawa • beluglass.pl


Do niedawna tylko firmy i instytucje decydowały się na montaż szklanych elementów wykończenia wnętrz. Wykonane w burach, bankach i sklepach ścianki działowe ze szkła wyglądają estetycznie i nowocześnie. Nic zatem dziwnego, że ten trend przeszedł także do budownictwa prywatnego. Wiele szklanych konstrukcji klienci instytucjonalni i prywatni mogą zamówić w firmie ze strony beluglass.pl, która od wielu lat projektuje, wykonuje i montuje, dając gwarancje wieloletniego użytkowania.

W tym przedsiębiorstwie z Warszawy można też zamówić szklane drzwi na wymiar do różnych pomieszczeń. Cechują się one:

  • wizualną lekkością, 
  • trwałością,
  • prostotą montażu,
  • wyjątkową elegancją.

Dzięki ich zastosowaniu można sprawić, że pomieszczenia będą doskonale doświetlone i optycznie większe. Można je też dowolnie ozdobić wybierając jeden z wielu rodzajów szkła. W pomieszczeniach komercyjnych są doskonałym uzupełnieniem ścianek działowych. Do ich wykonania używa się szkła hartowanego składającego się z dwóch warstw. Nieczęsto się zdarza, aby komuś udało się je uszkodzić, ale nawet gdyby tak się stało, to drobinki nie zrobią nikomu krzywdy.

W ofercie firmy dostępne są dwa rodzaje drzwi szklanych:

  • uchylne,
  • przesuwne.

Pierwsze z nich mogą być wykonane w wersji bezramowej lub montowane do specjalnej ościeżnicy w otworze. Ponieważ tworzy się je na wymiar, szerokość otworu nie ma najmniejszego znaczenia. Pracownicy firmy bez trudu wykonają każde niestandardowe zamówienie, przygotowując indywidualny projekt. Drzwi można montować na zawiasach bocznych lub góra dół. Jest wiele opcji, które można w nich zastosować, biorąc pod uwagę oczekiwania klienta i możliwości konstrukcyjne.

Drzwi przesuwne z kolei są doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca dla drzwi uchylnych. Szyna, po której poruszają się przytwierdzone do tafli szklanej wózki z zaciskami, może być przytwierdzona do nadproża lub do sufitu. Na dole drzwi nie ma potrzeby montowania żadnych elementów, a to z kolei zabezpiecza poruszające się po obiekcie osoby przed potknięciem się. Do każdego z tych dwóch rodzajów drzwi można zamontować specjalne zamki i okucia.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2021-04-06

WWW: https://beluglass.pl/

Telefon: 222428348

Miejscowość: Warszawa

Adres: Bruzdowa 19a

Kod pocztowy: 02-994Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://beluglass.pl/drzwi-szklane/


Autor: Karol Walczak


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Vismeb

Marki

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl