AUTOMATIK ELEKTROCIEPŁO - Elektryczne kotły C.O. dla jednorodzinnych domów


Wybór kotła do instalacji centralnego ogrzewania wpływa na wysokość rachunków oraz komfort mieszkańców, dlatego zakup ten powinien być dokładnie przemyślany. Dziś oferta tego typu urządzeń jest naprawdę szeroka, a do najnowocześniejszych zalicza się modele elektryczne. Coraz częściej wypierają one sprzęty gazowe oraz zasilane paliwem ciekłym lub stałym i mogą być zarówno głównym, jak i dodatkowym generatorem ciepła. Kotły elektryczne są spotykane w jednorodzinnych domach, a ich zaletą jest brak konieczności posiadania kotłowni czy dodatkowej przestrzeni służącej do składowania opału. Modele znajdujące się na rynku różnią się od siebie gabarytami, mocą, ceną i dodatkowymi funkcjami.

Zainteresowani tego typu sprzętami powinni wziąć pod uwagę przede wszystkim zdolność akumulowania ciepła przez obiekt, zastosowane systemy wentylacji, powierzchnię budynku oraz typ izolacji termicznej. Kotły elektryczne pracują w tańszych taryfach, dzięki czemu ich posiadacze nie są narażeni na wysokie rachunki. Wiele z nich wyposażono w praktyczne moduły GSM, dzięki którym sterowanie temperaturą z dużej odległości staje się możliwe. To ergonomiczne sprzęty sprawdzające się w wielu obiektach. Odznaczają się one wysoką sprawnością i niewielkim ryzykiem występowania awarii.

Funkcjonalne elektryczne kotły C.O. są do nabycia w przedsiębiorstwie Automatik Elektrociepło. Nabywają je osoby interesujące się ekologicznymi rozwiązaniami, które nie przyczyniają się do emitowania szkodliwych związków do atmosfery. To dobre rozwiązanie dla klientów, których domy nie posiadają kominów. Urządzenia te wiążą się z niskimi kosztami inwestycyjnymi i nie wymagają tworzenia przyłączy gazowych oraz wkładów kominowych.

Są one wygodne w codziennym użytkowaniu, ponieważ rzadko się psują. To bezawaryjne sprzęty, które można montować niemalże w każdym pomieszczeniu. Występują one w wersji jedno- oraz dwufunkcyjnej i sprawdzają się podczas ogrzewania wody znajdującej się w instalacjach grzewczych. Można doposażać je w podgrzewacze pojemnościowe oraz szereg innych akcesoriów wpływających na ich funkcjonalność. Proponowane urządzenia mają grzałki w formie metalowych drutów oporowych oraz osłony zabezpieczające przed bezpośrednim kontaktem z wodą. Grzałki włączają się automatycznie zawsze wtedy, gdy odnotują zwiększone zapotrzebowanie na ciepło.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2021-12-13

WWW: https://elektrocieplo.pl/

Telefon: 601 862 788

Miejscowość: Toruń

Adres: Legionów 16

Kod pocztowy: 87-100Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://elektrocieplo.pl/art/172/kociol-centralnego-ogrzewania-kospel-2.html


Autor: Laura Andrzejewska


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Auto Serwis Kwiatowa

Toruń

Pokaż
Card image cap

Wielobranżowe Przedsiębiorstwo „3D”

Bydgoszcz

Pokaż
Card image cap

Polpack Sp. z o. o.

Toruń

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl