AUTOMARZEŃ24 SP Z O O - Transport auta z USA


Ceny samochodów sprzedawanych w Stanach Zjednoczonych są bardzo atrakcyjne, dlatego niektórzy polscy kierowcy decydują się na ich zakup. Warto pamiętać, że przeciętny mieszkaniec USA wymienia auta znacznie częściej, co oznacza, że niejednokrotnie są one w doskonałym stanie technicznym i nie wymagają kosztownych napraw. Część osób ma jednak obawy przed samodzielnym sprowadzaniem aut z innego kontynentu, ponieważ wiąże się to z koniecznością dopełnienia licznych formalności. Zadanie to można zlecić specjalistom z firmy AutoMarzeń, dla których transport auta z USA jest codziennością.

Wyjaśniają oni, jakie dokumenty należy przygotować oraz z jakimi kosztami trzeba się liczyć. Wskazują najbardziej opłacalne rozwiązania, dzięki czemu klienci nie są stratni i nie czekają długo na przybycie nowego auta. Proponują między innymi fracht morski, czyli międzynarodową żeglugę, polegającą na załadowaniu pojazdów do specjalnie do tego przeznaczonych kontenerów. Chronią one przed przypadkowym zniszczeniem aut, przez co docierają do nabywców w stanie idealnym. Rozwiązanie to jest polecane osobom chcącym zaoszczędzić, ponieważ jest jednym z najtańszych. Statki tego typu wypływają między innymi ze wschodniego wybrzeża, czyli z Baltimore oraz z wybrzeża zachodniego, przykładowo  z Los Angeles. Czas trwania takiego transportu wynosi od 10 do mniej więcej 20 dni.

Drugą opcją jest transport powietrzny. Sprowadzanie pojazdu drogą lotniczą, choć nieco droższe od frachtu morskiego, niesie ze sobą liczne korzyści, spośród których na uwagę zasługuje oszczędność czasu. Dzięki samolotom pojazdy docierają do nowych właścicieli bardzo sprawnie, a na dodatek nie muszą oni obawiać się przestojów.

Specjaliści z tej firmy wskazują, z jakimi opłatami muszą liczyć się klienci. Jest to przede wszystkim VAT oraz cło wynoszące 10% równowartości pojazdu. Nabywcy płacą też akcyzę, której wysokość jest uzależniona od pojemności silnika samochodu. Osoby kupujące auta na aukcjach ponoszą również opłaty narzucane przez ich organizatorów.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2020-12-25

WWW: https://automarzen.pl/

Telefon: 690 055 555

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

Adres: Sienkiewicza 23

Kod pocztowy: 95-050Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://automarzen.pl/transport-samochodu-z-usa-jak-to-wyglada/


Autor: Witold Marciniak


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

SANKRA

Łódź

Pokaż
Card image cap

EL-PUK Sp. z o. o.

Konstantynów Łódzki

Pokaż
Card image cap

wyprawkowy

Brzeziny

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl