AUTOMAR - AUTOMAR | Folia w sprayu do samochodu


Zmiana koloru samochodu wcale nie musi być skomplikowanym i kosztownym zabiegiem. Jeśli lubisz zmiany i chcesz niskim kosztem odmienić swój pojazd, to zmień jego kolor za pomocą specjalnej folii natryskowej. To bardzo prosty proces, który możesz wykonać samodzielnie, bez konieczności ponoszenia dużych nakładów finansowych. Dodatkowo warstwę folii można łatwo usunąć, aby zmienić barwę pojazdu po raz kolejny. Daje to naprawdę wiele możliwości! 

Folia w sprayu - jak to działa?

Klasyczna folia do oklejania samochodu sprzedawana jest w arkuszach o różnych rozmiarach, które docina się za pomocą specjalnego nożyka i nakłada  na karoserię. Wymaga to ogromnej precyzji i lepiej jest zgłosić się z tym do profesjonalistów, niż próbować zrobić samodzielnie. Z kolei folia w sprayu do samochodu to bardzo innowacyjny i prosty w nakładaniu produkt. Ma płynną konsystencję i rozpyla się ją na powierzchni wybranych elementów auta dokładnie tak, jak jakikolwiek inny aerozol. 
Ten wyjątkowy produkt nazywany jest inaczej folią natryskową lub gumą w sprayu. Jest nie tylko łatwy w aplikacji, ale również stosunkowo niedrogi. W sklepie internetowym Automar Poznań puszka o pojemności 4 litrów kosztuje około 350 zł, a na pokrycie całego samochodu zazwyczaj wystarczają 2-3 opakowania, w zależności od jego rozmiarów. Sprawia to, że nawet przy zakupie wszystkich akcesoriów do nakładania folii natryskowej koszt tego procesu jest zaledwie niewielkim ułamkiem z ceny, jaką należy zapłacić za zmianę koloru karoserii u lakiernika. 
Korzystanie z gumy w sprayu ma szereg zalet:

  • folia natryskowa jest bardzo łatwa do usunięcia, dzięki czemu można ponownie zmienić barwę,
  • tego typu pokrycie karoserii dodatkowo ją zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi,
  • warstwa kryjąca jest cienka i nie obniża wartości pojazdu,
  • folia w sprayu do samochodu doskonale kryje wszelkie rysy oraz inne uszkodzenia lakieru,
  • zmiana koloru karoserii z wykorzystaniem gumy w sprayu to niedrogi proces, który można wykonać samodzielnie, bez doświadczenia i pomocy specjalisty, 
  • to oszczędność czasu oraz pieniędzy.

Jeśli chcesz samodzielnie zmienić kolor swojego auta z wykorzystaniem folii natryskowej, to warto zamówić ten produkt w sprawdzonym sklepie, aby mieć pewność, że będzie on dobrej jakości. Doskonałym wyborem jest sklep internetowy automar.net.pl, w którym dostępne są profesjonalne produkty znanych marek. Dzięki temu folia utrzyma się na Twoim aucie przez kilka lat i będzie doskonale chronić karoserię przed uszkodzeniami oraz cieszyć oko oryginalnym kolorem. 

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2018-12-16

WWW: https://www.automar.net.pl/

Telefon: 501 280 017

Miejscowość: Poznań

Adres: Skalna 1

Kod pocztowy: 60-113Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://www.automar.net.pl/content/13-guma-w-sprayu-dlaczego-warto


Autor: Maria Szulc


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Pokaż
Card image cap

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

Pokaż
Card image cap

Przeprowadzki DML Poznań

Poznań

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl