Auto Serwis Kwiatowa - Odgrzybianie klimatyzacji samochodowej Toruń


Klimatyzacja w aucie osobowym jest obecnie jednym z podstawowych elementów, bez których nie wyobrażamy sobie jazdy. Zapewnia nam bowiem komfort podróży podczas upalnego lata, nie musimy opuszczać szyb, aby poczuć przyjemny chłód. Regularne eksploatowanie klimatyzacji samochodowej sprawia jednak, że wewnątrz jej przewodów, parownika oraz innych elementów, zatrzymują się zanieczyszczenia. Jest to oczywiście kurz, który sprzyja rozwijaniu się patogenów w postaci wirusów, bakterii oraz grzybów. Nie są one widoczne gołym okiem, jednak ich działanie jest toksyczne.

Wdychamy zanieczyszczenia, gdy klimatyzacja jest włączona, a długotrwałe narażenie na taką sytuację może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie. Dlatego tak ważne jest dbanie o to, aby klimatyzacja samochodowa była czysta – powinniśmy wykonywać jej czyszczenie przynajmniej dwa razy w roku. Takie odgrzybianie klimatyzacji samochodowej w Toruniu oferuje praktycznie każdy warsztat samochodowy, jak na przykład Auto Serwis Kwiatowa. Profesjonalne usługi opierają się na wykorzystaniu sprzętu opartego na nowoczesnych technologiach (m.in. z zastosowaniem metody ultradźwiękowej), dzięki czemu odgrzybianie przebiega zawsze szybko i sprawnie, a efekty są zgodne z oczekiwaniami klientów.

Klimatyzacja jest całkowicie czysta, pozbawiona zanieczyszczeń, a – co za tym idzie – również nieprzyjemnego zapachu, który się z niej wydobywał. Warto pamiętać, że profesjonalne usługi obejmują nie tylko odgrzybianie, ale także:

  • weryfikację szczelności układu,
  • naprawę konkretnych elementów układu,
  • wymianę filtrów kabinowych,
  • uzupełnianie klimatyzacji odpowiednim czynnikiem roboczym.

Nawet jeżeli nie wiemy, czy nasza klimatyzacja jest w pełni sprawna, czy nie, w warsztacie przeprowadzona zostanie profesjonalna, dokładna diagnoza, dzięki czemu możliwe będzie podjęcie odpowiednich działań. Fachowe usługi zagwarantują czystość klimatyzacji, a my jako kierowcy, jak i nasi pasażerowie, będziemy mogli cieszyć się świeżym powietrzem podczas regularnej eksploatacji systemu klimatyzacyjnego.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2018-11-16

WWW: http://mechanikakwiatowa.pl/

Telefon: 693 661 223

Miejscowość: Toruń

Adres: Kwiatowa 83

Kod pocztowy: 87-100Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: http://mechanikakwiatowa.pl/klimatyzacja.html


Autor: Karol Walczak


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Wielobranżowe Przedsiębiorstwo „3D”

Bydgoszcz

Pokaż
Card image cap

AUTOMATIK ELEKTROCIEPŁO

Toruń

Pokaż
Card image cap

Polpack Sp. z o. o.

Toruń

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl