AGTOM s. z o.o. - Producent Games Workshop - co proponuje?


Figurkowe gry bitewne to świetny wybór dla miłośników militariów, fantastyki oraz historii. Powstały one z myślą o dorosłych, chcących spędzać czas wśród najbliższych i uczyć się strategicznego myślenia. Rozgrywki przynoszą mnóstwo satysfakcji i radości, dlatego pomagają pozbyć się napięcia, a ponadto, ze względu na małe gabaryty, można je brać ze sobą na wakacje. Gry różnią się od siebie stopniem skomplikowania oraz akcesoriami, jakie trzeba nabyć. Do najczęściej wykorzystywanych zalicza się karty oraz figurki. To idealna opcja dla miłośników modelarstwa, ponieważ należy je samodzielnie złożyć, a niekiedy też pomalować farbami.

Popularność planszowych lub karcianych gier bitewnych z roku na rok rośnie, co jest efektem coraz częstszego organizowania eventów oraz turniejów. Nie tylko dostarczają one emocji, ale też minimalizują stres i poprawiają jakość życia. Gry wojenne wzmacniają więzi i łączą ludzi, dlatego są wykorzystywane podczas pracowniczych spotkań integracyjnych. Taka zabawa przebiega zazwyczaj w turach. Uczestnicy przemieszczają figurki ludzi lub pojazdów po wyznaczonym terenie, a niekiedy rozpoczynają walkę z przeciwnikiem.

Zainteresowani taką formą spędzania wolnego czasu mogą zapoznać się z ofertą internetowego sklepu Agtom. Jest to firma powstała z myślą o pasjonatach modelarstwa oraz figurkowych gier bitewnych, którzy chcieliby poszerzać swoją kolekcję. Na katalog przedsiębiorstwa składają się artykuły producenta Games Workshop, takie jak scenariusze rozgrywek, karty, kolekcje figurek lub pojedyncze modele. Klienci nabywają też zestawy startowe przeznaczone do gry Warhammer Underworlds. Znajdują się w nich żetony, karty, kostki, modele do samodzielnego składania oraz dwustronne plansze.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-07-03

WWW: https://agtom.eu

Telefon: 12-356-56-78

Miejscowość: Kraków

Adres: Władysława Jagiełły 6

Kod pocztowy: 31-711Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://agtom.eu/30101_games-workshop


Autor: Jagoda Krupa


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane

Pokaż
Card image cap

PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.

Mników

Pokaż
Card image cap

Monitoring & IT

Kraków

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl