Advantis - Advantis • Angielski w firmie w Krakówie


Wiele firm zastanawia się nad wprowadzeniem szkoleń o charakterze lingwistycznym dla zatrudnionych osób, czy też członków kadry zarządzającej. Takie posunięcie strategiczne może niejednokrotnie okazać się bardzo korzystne. Jeśli chodzi o kursy obejmujące angielski w firmie w Krakowie, jednym z ciekawych rozwiązań może okazać się współpraca z firmą o nazwie Advantis. Swoim klientom ma ona do zaoferowania naprawdę rozbudowane oraz interesujące spektrum propozycji.

Przedsiębiorstwa mogą skorzystać tutaj z kursów dotyczących takich języków jak angielski, francuski, hiszpański, czy też rosyjski. Możliwości są tutaj zatem dosyć rozbudowane. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na fakt, że wskazany podmiot opracowuje program kursu w odniesieniu do indywidualnych potrzeb klienta. Spotkania mogą być więc poświęcone językowi ogólnemu lub tez specjalistycznemu, w zależności od okoliczności i umiejętności, które pragnie się rozwijać.

Wspomniana firma oferuje zarówno zdalny model nauki, jak i zajęcia z dojazdem do klienta w Warszawie oraz w Krakowie. Można tutaj uczyć się indywidualnie, a także w małych lub dużych grupach. Daje to dosyć szerokie spektrum możliwości i potencjał do tego, aby dostosować kurs do preferencji uczestników oraz ich zapotrzebowania.

Warto mieć na uwadze możliwości dotyczące nauki języków obcych. Umiejętności lingwistyczne mogą bowiem być przydatne przy takich przedsięwzięciach jak negocjacje, czy też kontakty o charakterze międzynarodowym. W dzisiejszych czasach wiele przedsiębiorstw pragnie dotrzeć ze swoimi produktami lub usługami za granicę, a także nawiązywać współprace o międzynarodowym charakterze. Niejednokrotnie w firmach ma się do czynienia z multikulturowym środowiskiem. Z tych właśnie powodów znajomość języków obcych jest nieraz naprawdę potrzebna, aby móc się komunikować ze współpracownikami, zagranicznymi znajomymi, czy też innymi osobami, z którymi ma się styczność w kraju lub też poza jego obszarami. Należy zatem dokładnie przeanalizować możliwości edukacji lingwistycznej.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2019-10-20

WWW: https://advantis.pl/

Telefon: 22 839 79 08

Miejscowość: Warszawa

Adres: Wspomnień 18

Kod pocztowy: 04-860Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://advantis.pl/


Autor: Maja Malinowska


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Vismeb

Marki

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl