ACSE Sp. z o.o. - Dlaczego warto postawić na czujniki wilgotności od ACSE?


Renomowany producent i dystrybutor ACSE to firma z siedzibą w Krakowie, która od lat ściśle współpracuje z licznymi podmiotami gospodarczymi, zapewniając im dostęp do zaawansowanej aparatury pomiarowej oraz akcesoriów. Bogate doświadczenie, specjalistyczna wiedza oraz nowoczesny zakład produkcyjny pozwalają dostarczać na rynek rozwiązania w pełni zgodne z wymogami najsurowszych standardów.

Katalog produktowy firmy jest rozbudowany. Obejmuje między innymi szczególnie popularne czujniki wilgotności. Podzespoły tej klasy wykorzystywane są przede wszystkim w instalacjach systemów wentylacji oraz klimatyzacji, gdzie odpowiadają za pomiar wilgotności względnej powietrza. Sprawdzają się także we wszelkiego rodzaju suszarniach czy komorach klimatycznych. Dzięki właściwościom użytkowym i parametrom technicznym korzysta się z nich w zakładach farmaceutycznych, zakładach produkcji żywności, zamkniętych obiektach widowiskowych i sportowych, a także w obiektach przemysłowych, gdzie przeprowadzane są procesy związane z suszeniem materiałów sypkich czy ceramiki.

Podstawę tej części katalogu produktowego stanowią rozwiązania sygnowane logo Delta Ohm. Obejmuje ona szeroką gamę modeli naściennych, kanałowych oraz względnych z sondą w przewodzie. Do tego dochodzą specjalistyczne warianty z dodatkową funkcjonalnością pozwalającą np. na mierzenie prędkości przepływu powietrza bądź dwutlenku węgla. W przypadku wersji elektronicznych dochodzą takie dodatkowe rozwiązania, jak wyjście analogowe lub cyfrowe, wbudowana pamięć pozwalająca na zapisywanie i rejestrowanie mierzonych parametrów, czy technologia mapowania temperatury i wilgotności. Wszystko to przy zachowaniu niezwykle konkurencyjnych cen.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2021-11-12

WWW: https://acse.pl/

Telefon: + 48 12 415 05 09

Miejscowość: Kraków

Adres: Pachońskiego 2A

Kod pocztowy: 31-223Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://acse.pl/przetworniki-wilgotnosci/


Autor: Julia Jakubowska


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane

Pokaż
Card image cap

PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.

Mników

Pokaż
Card image cap

Monitoring & IT

Kraków

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl