2Koła & Ski - http://2kola.net.pl/ | Sklep z rowerami Poznań


Uwielbiasz jeździć na rowerze? Każdą wolną chwilę przeznaczasz na wycieczki po najbliższej okolicy? Planujesz zakup nowego jednośladu? Przed wyborem konkretnego modelu powinieneś przeanalizować kilka istotnych kwestii. Przede wszystkim zastanów się, po jakim podłożu najczęściej jeździsz. Do jazdy po mieście świetnie sprawdzi się rower miejski, do wycieczek po utwardzonych ścieżkach – model trekkingowy, a do szalonych wypraw po niestandardowych nawierzchniach – jednoślad górski. Musisz także zadbać o to, aby idealnie dopasować rozmiar kół do swojego wzrostu. Dobrze dobrany model roweru zagwarantuje Ci komfortową, bezpieczną i przede wszystkim bardzo przyjemną jazdę.

Niezwykłą różnorodność tych popularnych jednośladów oferuje renomowana firma 2Koła & Ski. Ten znany sklep z rowerami z Poznania proponuje starannie wykonane, solidne damskie oraz męskie modele górskie, trekkingowe, crossowe i miejskie, a także wersje o średnicach kół od 14 do 26 cali przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Wszystkie produkty dostępne w ofercie zostały wyprodukowane przez jedne z najpopularniejszych marek. W asortymencie znaleźć można bowiem jednoślady firm takich jak Kellys i Merida.

Zespół wykwalifikowanych specjalistów pracujących w sklepie dba o to, aby każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z poziomu świadczonych usług oraz z jakości zakupionego sprzętu. Fachowcy, chcąc sprostać wszelkim oczekiwaniom konsumentów, gwarantują swoje profesjonalne doradztwo w kwestii doboru idealnego jednośladu do ich preferencji, stylu jazdy i upodobań. Ponadto pomagają w wyborze odpowiednich akcesoriów, które znacznie podniosą komfort i bezpieczeństwo jazdy, a także sprawią, że będzie ona bardzo przyjemna.

Firma świadczy także kompleksowe usługi serwisowe rowerów. Systematyczne przeglądy sprzętu pozwolą zachować go w doskonałym stanie nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji. Wszelkie informacje dotyczące przeprowadzanych napraw i prac konserwacyjnych znajdują się na oficjalnej stronie internetowej sklepu.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2020-04-29

WWW: https://2kola.net.pl/

Telefon: 618125932

Miejscowość: Suchy Las / Poznań

Adres: Szkolna 56

Kod pocztowy: 62--00Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://2kola.net.pl/


Autor: Aleks Wysocki


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Pokaż
Card image cap

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

Pokaż
Card image cap

Przeprowadzki DML Poznań

Poznań

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl