SAFEMED Sp. z o. o. Sp. k. - Rękawice medyczne | SAFEMED Sp. z o. o. Sp. k.


W szpitalach na co dzień wykorzystuje się rękawice medyczne. Ich jakość przesądza o tym, czy wykonywanie obowiązków zawodowych jest bezpieczne czy też nie. Jeśli zależy Ci na tym, aby kupić dobrej jakości rękawice, koniecznie sprawdź, czy zostały wykonane zgodnie z odpowiednią normą.

Z rękawiczek medycznych korzysta się tak naprawdę cały czas nie tylko w szpitalach, ale wszelkich punktach medycznych czy też salonach tatuażu. Jakość rękawiczek odgrywa ważną rolę w bezpieczeństwie, dlatego nie warto ignorować tego, z jakich materiałów zostały wykonane rękawiczki.

Warto pamiętać także, że rękawiczki, których jakość jest słaba, przekładają się na większe zużycie. To z kolei przekłada się na niską ekonomię rozwiązania. Z pewnością warto wybierać rękawiczki, które zostały wyprodukowane zgodnie z normą EN 455. Ta norma jest potwierdzeniem, że będzie można z nich korzystać bezpiecznie w czasie wykonywania zabiegów medycznych czy pielęgnacyjnych.

Błędnym przekonaniem jest, że rękawiczki medyczne mają zastosowanie uniwersalne. Tak nie jest, dlatego też istotną rolę odgrywa również to, jak grube są i czy mają odpowiednie właściwości. Rękawiczki nie powinny krępować ruchów i powinny być wygodne nawet, gdy korzystamy z nich codziennie przez kilka godzin. To, czy rękawiczki zapewniają odpowiedni komfort noszenia, zależy między innymi od tego, jaki rozmiar wybierzemy. Można je kupić w różnych wielkościach i bez trudu dopasować je do potrzeb naszych dłoni.

Chcąc wybrać dobre rękawiczki, należy pamiętać o tym, by były one odpowiednio wytrzymałe i elastyczne. Te, które są wykorzystywane przez np. chirurgów, kosmetologów powinny zapewniać również dobre czucie. Trzeba pamiętać, że niezwykle ważne jest, aby takie produkty były elastyczne i wytrzymałe.

Dzisiaj oferta rękawiczek na rynku jest naprawdę duża, dlatego bez większych trudności można kupić to, co rzeczywiście odpowiada naszym potrzebom. Znaleźć można np. rękawiczki dedykowane nadwrażliwym dłoniom. Na safemed.pl możesz zapoznać się z ofertą przygotowaną przez jedną z firm.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2018-11-14

WWW: http://safemed.pl/

Telefon: 681-42-52

Miejscowość: Kraków

Adres: Wielicka 181 A

Kod pocztowy: 30-663Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: http://safemed.pl/produkty/rekawice


Autor: Maria Szulc


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

PPH i U Meteor Sp. z o.o.

Kraków

Pokaż
Card image cap

Apartamenty Bellamonte

Zakopane

Pokaż
© Copyright 2019 | www.akademiawzwc.pl