PPHU DORJAN Konfekcja skórzana Janusz Jabłoński - Damski hit na jesień - ramoneski jako nieodłączna część ubioru


Kiedy nie wiadomo, jakie okrycie wybrać na jesień, na pewno warto postawić na ramoneskę. Takie kurtki nie wychodzą z mody, pasują na wiele okazji i do każdej kobiety, a przy tym, jeśli wykonane są z naturalnej skóry, stanowią świetny wybór na lata.

Charakterystyczny fason

Na czym polega sekret popularności ramonesek? Na pewno duża w tym zasługa uniwersalności takich okryć, gdyż choć skórzana kurtka często kojarzona jest ze stylem rockowym i motocyklowym, damskie ramoneski pasują wszystkim paniom. Poza tym można je znaleźć w różnych wariantach - bogato zdobione lub nie, każda kobieta może więc łatwo wybrać dla siebie okrycie. Różne warianty łączą podstawowe szczegóły: podwójne klapy, kołnierz i chyba najbardziej charakterystyczny szczegół - asymetryczny zamek, przesunięty względem środka. Wszystko to sprawia, że kurtki takie prezentują się bardzo efektownie, a zatem ich noszenie pozwala zwrócić na siebie uwagę. Można też z ich użyciem tworzyć bardzo różne stylizacje.

Komu można polecić wybór ramoneski?

Jeśli będzie to ramoneska damska wykonana z prawdziwej skóry, na przykład z oferty firmy DORJAN, to jej wybór można polecić wszystkim wymagającym kobietom. Poza tym jednak okrycie to będzie idealne dla osób poszukujących funkcjonalnej kurtki na jesień oraz chcących zapewnić sobie modny wygląd. Ramoneskę można nosić praktycznie ze wszystkim, a więc jest to prawdziwy hit i element niemalże obowiązkowy w każdej damskiej szafie. Nawet panie na co dzień ubierające się dość elegancko mogą znaleźć dla niej zastosowanie, zastępując nią żakiet czy marynarkę! Jest to możliwe tym bardziej, że tego rodzaju kurtka wcale nie musi być czarna. Znaleźć można najróżniejsze kolory, co pozwala na tworzenie wszelkich kompozycji. Czarna kurtka jednak także jest bardzo wszechstronna. Może stworzyć rockowy, mocny look, na przykład z podartymi jeansami, zwykły, codzienny, a nawet delikatny - gdy włoży się ją do kobiecej sukienki. Możliwości są nieograniczone i to między innymi dzięki temu ramoneski są tak popularne.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2018-11-14

WWW: https://sklep.dorjan.pl/

Telefon: 55 233 00 79

Miejscowość: Elbląg

Adres: Dojazdowa 14

Kod pocztowy: 82-300
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Turbo-Centrum

Ostróda

Pokaż
© Copyright 2019 | www.akademiawzwc.pl