GOPBMX.PL Zbigniew Olesiński - GOPBMX.PL Zbigniew Olesiński - Szkółka BMX dla początkujących


Słowo Freestyle ma wiele znaczeń, od improwizacji muzycznej, po wykonywanie różnych trików czy akrobacji. Najczęściej Freestyle, w tym znaczeniu, kojarzy się nam z wykonywaniem niesamowitych trików z piłką do nogi. A czy słyszeli Państwo, o BMX Freestyle? To wykonywanie różnych trików i akrobacji na rowerach, typu BMX. Jest to dyscyplina sportowa stosunkowo młoda, ale bardzo widowiskowa i coraz więcej ludzi, nawet w bardzo młodym wieku, chce ją uprawiać, Ty też? Nic prostszego, zapisz się na zajęcia do śląskiej szkółki GOPBMX.PL Zbigniew Olesiński. To szkółka BMX dla początkujących i średnio zaawansowanych, która zaprasza na zajęcia i pokazy, wszystkich, niezależnie od wieku. Aby być adeptem szkółki, wystarczy mieć ukończone siedem lat, dużo zapału i zacięcia do pracy, przyda się też własny rower BMX, ale na początku można też taki rower wypożyczyć z wypożyczalni. Osoby zapisane na zajęcia w szkółce mogą to zrobić na preferencyjnych warunkach, gdyż przysługuje im 50-procentowy rabat od ceny normalnej.

Zapisując swoje dziecko na zajęcia BMX do śląskiej szkoły GOP BMX SCHOOL, nie musisz się martwić o jego bezpieczeństwo, gdyż trening odbywa się pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów z ponad dziesięcioletnim stażem, którzy dbają o to, aby wpoić dzieciakom zasady bezpiecznego poruszania się po skateparku. Instruktorzy są współorganizatorami wielu projektów, to, m.in.:

  • pogadanki w podstawówkach i gimnazjach
  • Extreme City
  • BMX CAMP
  • pomoc w trenowaniu kadry olimpijskiej BMX Freestyle

i wiele innych projektów, które mają na celu popularyzowanie aktywnego spędzania czasu, nie tylko na rowerze. To prawdziwi pasjonaci, którzy swoją pasją zarażają innych ludzi. W rekomendowanej szkole, która jest jedną z pierwszych tego typu placówek w Polsce, instruktorzy pracują głównie z młodzieżą, ale nie tylko, bo przedział wiekowy osób, które chciałyby się nauczyć wykonywania różnych akrobacji na rowerze, jest bardzo duży. Dlatego warto przychodzić na zajęcia nawet całymi rodzinami. Pamiętajcie, wizyta w skateparku może być idealnym sposobem na aktywne i rodzinne spędzanie czasu.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2018-11-14

WWW: http://gopbmx.pl/

Telefon: 577 835 961

Miejscowość: Chorzów

Adres: Targowa 5

Kod pocztowy: 40-001Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: http://gopbmx.pl/


Autor: Aleks Wysocki


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

Racibórz

Pokaż
Card image cap

RaimTech Mateusz Łata

Sosnowiec

Pokaż
Card image cap

Foto Kreatywni

Częstochowa

Pokaż
© Copyright 2019 | www.akademiawzwc.pl