DIAMOND CAR DETAILING Adam Białek - http://www.diamondcardetailing.pl/ | Regeneracja reflektorów samochodowych Poznań


Bezpieczna jazda samochodem zależy w głównej mierze od umiejętności kierowcy oraz od stanu technicznego auta. Przepisy ruchu drogowego mówią jasno, że każdy samochód poruszający się po drogach publicznych musi być sprawny i musi przejść przy tym badanie techniczne. Poza tym przepisy mówią także o konieczności używania w czasie jazdy świateł dziennych, które mają zwiększać widoczność pojazdów. Ale co zrobić, kiedy światła są słabo widoczne w dzień, a po zmroku oświetlają tylko kilkumetrowy odcinek drogi? W takim przypadku sprawdzają się dwie rzeczy i najlepiej zastosować je jednocześnie. Po pierwsze warto wymienić żarówki na nieco mocniejsze, a po drugie warto wyczyścić klosze reflektorów, gdyż to właśnie one są zwykle przyczyną gorszego działania całego oświetlenia. 

Czyszczenie lamp samochodowych wykonuje się ręcznie. Najlepiej regenerację reflektorów samochodowych w Poznaniu przeprowadza firma Diamond Car Detailing, która zajmuje się zarówno lampami aut osobowych, jak i dostawczych i ciężarowych. Do profesjonalnej usługi używa się tylko najlepszych środków ścierających i polerujących oraz maszyn pracujących na najwyższych obrotach. Na stronie diamondcardetailing.pl klienci mogą zobaczyć jak wyglądają reflektory przed usługą, a jak wyglądają po jej skutecznym zakończeniu. 

Po wykonanej usłudze reflektory odzyskują swój pierwotny kolor, który utrzymuje się przez bardzo długi czas. Niekorzystne warunki atmosferyczne, czy korzystanie ze środków myjących nie powoduje osłabienia uzyskanego efektu. Lampy świecą zdecydowanie mocniej i są lepiej widoczne podczas jazdy. Kierowca nie naraża się także na ryzyko mandatu podczas jazdy oraz na zatrzymanie dowodu rejestracyjnego z powodu niesprawnych świateł. Usługa regeneracji zdecydowanie podnosi także atrakcyjność danego auta co ma szczególne znaczenie w przypadku osób, którzy chcą korzystnie sprzedać samochód. Koszt regeneracji jednego reflektora jest niewielki, ale za to możliwość uzyskania większego zysku ze sprzedaży bardzo duża. 

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2018-11-14

WWW: http://www.diamondcardetailing.pl/

Telefon: 730-800-313

Miejscowość: Poznań

Adres: Węglowa 9

Kod pocztowy: 60-101Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Źródła: http://www.diamondcardetailing.pl/regeneracja-lamp.html


Autor: Julia Jakubowska


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Września

Pokaż
Card image cap

Sportowo.pl

Poznań

Pokaż
Card image cap

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

Pokaż
© Copyright 2019 | www.akademiawzwc.pl