Akademia Rocka Maciej Michniewicz - Szkoła wokalna Warszawa | Akademia Rocka Maciej Michniewicz


Akademia Rocka Maciej Michniewicz to uznana szkoła wokalna w Warszawie, która wychodzi naprzeciw osobom chcącym rozwijać swoją muzyczną pasję. Oferta szkoły jest skierowana do osób w różnym wieku, o zróżnicowanych gustach muzycznych i z mniejszym lub większym doświadczeniu w śpiewaniu. Lekcje śpiewu są tam prowadzone indywidualnie i uczeń ma możliwość wyboru stylu muzycznego, który chce poznawać. Pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela może szlifować techniki wokalne charakterystyczne dla soulu albo metalu, bazując na swoich ulubionych utworach. 

Kadrę warszawskiej szkoły tworzą wokaliści śpiewający na co dzień w znanych zespołach reprezentujących rock, pop i metal, jak również wokaliści sesyjni. Osoby, które na lekcjach ze swoim nauczycielem opanowały już podstawy, mogą dołączyć do zespołu muzycznego tworzonego przez uczniów szkoły i uczestniczyć w próbach oraz jam session. Następnie ci, którzy zaczynają czuć się pewnie na scenie, mogą brać udział w organizowanych przez szkołę koncertach.

Osoby tworzące placówkę mają spore doświadczenie koncertowe i studyjne, dzięki czemu mogą dzielić się ze swoimi uczniami nie tylko swoją wiedzą muzyczną, ale również spostrzeżeniami dotyczącymi występów na żywo oraz nagrań w studiu. Takie kompleksowe wsparcie pomaga osobie niemającej większego doświadczenia w branży muzycznej postawić pierwsze kroki oraz rozwinąć skrzydła.

Potwierdzeniem zdobytych w szkole umiejętności wokalnych jest Certyfikat Akademii Rocka, który jest przyznawany po zdaniu przez ucznia egzaminu na jednym z czterech poziomów zaawansowania. Przystąpienie do egzaminu jest dobrowolne i można podejść do niego w dowolnym momencie - najlepiej wówczas, gdy uczeń czuje, że jest już gotowy sprostać określonym na konkretnym poziomie wymaganiom.

W warszawskiej szkole można nauczyć się nie tylko śpiewać, ale również grać na wybranym instrumencie. W ofercie znajduje się tam nauka gry na perkusji, gitarze, basie, pianinie oraz saksofonie. Zajęcia te są prowadzone przez doświadczonych muzyków z czołowych polskich zespołów. Ofertę szkoły uzupełnia profesjonalny kurs produkcji muzycznej, miksu i masteringu.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2018-12-23

WWW: http://akademiarocka.pl

Telefon: 602 711 013

Miejscowość: Warszawa

Adres: Targowa 1A

Kod pocztowy: 03-727Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: http://akademiarocka.pl/


Autor: Julia Jakubowska


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Auto-Blak

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa

Pokaż
© Copyright 2019 | www.akademiawzwc.pl